KONST / Litografier / Färglitografi 13016310
nr 1301 6310
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 107/175. Motivet: 32x22cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:07:57
300 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg